Garra Rufa – zázračné rybičky

Bezbolestný peeling kůže

Garra Rufa příjemným způsobem pokožku vyhladí. Rybky instinktivně vyhledávají nemocné části pokožky. Je totiž měkčí a dokážou ji lehce odstranit. Ryby nemají zuby, odstraňování nemocných částí pokožky působí jako peeling.

Zdrojem potravy rybiček Garra Rufa jsou odumřelé a poškozené kožní buňky. Svou čelistí bezbolestně obrušují odumřelou nebo narušenou lidskou kůži a tím přispívají k její regeneraci. Ve svých ústech produkují bakteriocidní enzymy, jimiž likvidují bakterie v lidské pokožce. Proto jsou schopny skoncovat s kožními nemocemi a potížemi, kterých se lidé jinak dlouhodobě nemohou zbavit.

Aktivita rybek se mění v péči s cílem relaxace a také jako přírodní forma peelingu kůže. Rybí terapie dosáhla ve světě značné obliby v oblasti kosmetiky. Rozšířená je zejména jako pedikúra a manikúra.

  • Jedná se o přírodní a velmi účinnou formu terapie.
  • Rybky pomáhají léčit kožní onemocnění.
  • Postarají se o bradavice, akné či lupénku i atopický ekzém.

Rybičky Garra Rufa jsou ‒ svojí přirozeností kontaktovat se ‒ velkým přínosem pro moderní alternativní uzdravování našeho psychického i fyzického stavu. Využijte nabídky alternativní léčebné procedury Garra Rufa v Plzni.

Rybičky Garra Rufa

Voda je neustále sterilizována a filtrována výkonným čerpadlem s třemi filtry: mechanickým, biologickým a chemickým.

Akvárium se přečerpá cca za 3 minuty, a tak 10minutové rozestupy mezi zákazníky zaručují, že má každý zcela čistou vodu.

Zákaz používání kortikoidních mastí minimálně cca 30 dní před terapií! Rybky reagují okamžitým úhynem. V případě, že používáte krémy či masti a nejste si úplně jistí jejich obsahem, můžete je vzít s sebou.

Tuto službu již nenabízíme!

Vyzkoušejte také

>
<

Thajská tradiční

60 nebo 90 minut naprosté relaxace

Tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou jejími efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek.

Hyperbarická kyslíková terapie

Dýchejte téměř 100% kyslík...

Hyperbarická kyslíková terapie (HBOT) je perspektivní léčebná metoda, která poskytuje téměř 100 % kyslíku do plicního systému člověka, který jej inhaluje v hyperbarické komoře při mnohem vyšším tlaku než je běžný.

Thajská olejová

60 nebo 90 minut naprosté uvolnění

I tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Na rozdíl od Thajské tradiční je však tato masáž zaměřena výhradně na hluboké svalové uvolnění a relaxaci. Proto je jejím efektem mimo jiné kvalitní spánek.

ZEN Shiatsu masáž

Jemné kouzlo dotyku

Shiatsu je japonská tlaková masáž, jenž v překladu znamená „tlak prsty“ a vznikla z nejstaršího lidového umění masáže. Usměrňuje a harmonizuje tok životní energie. Shiatsu je u nás na vzestupu díky vysoké účinnosti při předcházení zdravotních obtíží i jejich odstraňování.

Bylinná masáž

Klenot thajské tradice

Při této masáži se za pomoci plátěných tamponů naplněných směsí thajských bylin vstřebávají do těla léčivé a podpůrné látky, které pronikají kůží do svalů a navozují tak dlouhotrvající pocit uvolnění.

Masáž lávovými kameny

60 minut Hot Stones, prohřátí celého těla

Zahřáté lávové kameny jsou známy svým blahodárným působením na klouby i kosti. Využívá se jich i v kombinaci s thajskou masáží, kde se přikládají na osu páteře a uvolňují tak do hloubky únavu a ztuhlost.

Masáž chodidel

Revitalizace unavených nohou

Půlhodinová či hodinová masáž, která využívá výhradně systém reflexních bodů na chodidlech. Každému z těchto bodů odpovídá některý orgán v našem těle, a tak se zprostředkovaně touto speciální masáží chodidel uvolňuje celé tělo.

Aroma masáž

Navození hluboké relaxace

Stejná jako olejová masáž, avšak využívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo k navození hluboké relaxace.

Pohybové aktivity

Pohybové aktivity

Zpevnění středu těla