Hlavní strana ➤ Thajské masáže

Thajské masáže

Thajská tradiční

60 nebo 90 minut naprosté relaxace

Tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou jejími efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek.

Thajská olejová

60 nebo 90 minut naprosté uvolnění

I tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Na rozdíl od Thajské tradiční je však tato masáž zaměřena výhradně na hluboké svalové uvolnění a relaxaci. Proto je jejím efektem mimo jiné kvalitní spánek.

Thajsky vedený pasivní strečink

30 minut kvalitního protažení těla

Pasivní strečink je jeden z nejkvalitnějších způsobů protažení člověka tak, aby to pro něj bylo maximálně užitečné. Nemusí aktivovat žádné svaly a může se soustředit pouze na strečink a pravidelné dýchání.

Thajská pleťová masáž

Netradiční kosmetická masáž

Tato speciální netradiční kosmetická masáž uvolňuje napětí v obličeji (včetně hlavy). Speciálními jemnými tahy se vmasírovávají (vtírají) do pokožky krémy, které jsou původem z Thajska.

Jedná se o čistě přírodní produkty s vitamínem E, neparfémované a bez chemických konzervantů. Tato hodinová masáž je velmi příjemná a dodává pleti výživu, hebkost, pružnost, vláčnost a napomáhá k vyhlazení vrásek.