Hlavní stranaZákladní nabídka ➤ Thajská pleťová masáž

Thajská pleťová masáž

Netradiční kosmetická masáž

Tato speciální netradiční kosmetická masáž uvolňuje napětí v obličeji (včetně hlavy). Speciálními jemnými tahy se vmasírovávají (vtírají) do pokožky krémy, které jsou původem z Thajska.

Jedná se o čistě přírodní produkty s vitamínem E, neparfémované a bez chemických konzervantů. Tato hodinová masáž je velmi příjemná a dodává pleti výživu, hebkost, pružnost, vláčnost a napomáhá k vyhlazení vrásek.

Zklidnění mysli a další neočekávané zážitky při této originální masáži pohladí tělo i duši a jsou příjemným zdrojem relaxace.

Ohlasy

Milá masérka mi nabídla neopakovatelný pocit při této masáži.

Masáž začala opatrným a pečlivým stažením vlasů okolo obličeje, a to stahovací čelenkou. Jemnými tahy mě umyla obličej a nanesla krém. A tím začala hodina pohody a vnitřního zklidnění. Její ruce přímo tančily po mém obličeji, nevynechala krk, bolce uší a krk. Opět přišlo jemné omytí obličeje a nanášení krému (peeling). Peelingovou masáž prováděla velmi pečlivými a pomalými tahy po celém obličeji. Každá masáž končila u kořenu nosu silným, ale velmi příjemným stlačením s výdrží na místě. Tvořilo to jakoby takovou tečku za každou masáží. Omytí obličeje teplou vodou nerušilo celkový dojem – naopak. Naskytl se mi vnitřní pocit z dětství, kdy mi moje maminka či babička myly obličej jako malé holčičce. Po peelingové očistné masáži jsem dostala na svůj obličej krém s ampulkou s vitamínem E a opět se ruce masérky roztančily na celém obličeji. Prsty se dotýkaly celého čela, nosu, pod očima, velmi lehounce i na víčkách i dekoltu jsem cítila pohyby ve tvaru kruhu, osmičky, vlnovky a opět tahy končily u kořenu nosu. Pokud se žena dokáže osvobodit od myšlenek a vnímá neskutečně jemné tahy masérky, je to něco úžasného. Domnívala jsem se, že tímto masáž obličeje skončila, ale nastalo cosi opět šokujícího. Masérka použila jemného pudru a opět se mi protančila bradou a krkem. Omyla si ruce a začala masírovat hlavu, tak jako při tradiční thajské masáži. Její ruce pokračovaly na krk a na šíji. Byla jsem vyzvána do sedu a masáž pokračovala tentokrát razantními tahy a rovnání zad. Mohlo by se teď zdát, že máte pokažený pocit z obličejové masáže, ale opak je pravda. Odcházela jsem s pocitem míru a ten pocit jemnosti na obličeji a razantnosti na šíji a zádech mi vytvořilo příjemný pocit v celém těle. Je to jako voda a oheň, či teplo a chlad? Nevím, ale bylo mi krásně a tělo bylo ve vnitřní harmonii. A co více, si mi ženy můžeme přát?

spokojená zákaznice

60 minut pouze za
750 Kč

Vyzkoušejte také

>
<

Thajská tradiční

60 nebo 90 minut naprosté relaxace

Tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou jejími efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek.

Hyperbarická kyslíková terapie

Dýchejte téměř 100% kyslík...

Hyperbarická kyslíková terapie (HBOT) je perspektivní léčebná metoda, která poskytuje téměř 100 % kyslíku do plicního systému člověka, který jej inhaluje v hyperbarické komoře při mnohem vyšším tlaku než je běžný.

Thajská olejová

60 nebo 90 minut naprosté uvolnění

I tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Na rozdíl od Thajské tradiční je však tato masáž zaměřena výhradně na hluboké svalové uvolnění a relaxaci. Proto je jejím efektem mimo jiné kvalitní spánek.

ZEN Shiatsu masáž

Jemné kouzlo dotyku

Shiatsu je japonská tlaková masáž, jenž v překladu znamená „tlak prsty“ a vznikla z nejstaršího lidového umění masáže. Usměrňuje a harmonizuje tok životní energie. Shiatsu je u nás na vzestupu díky vysoké účinnosti při předcházení zdravotních obtíží i jejich odstraňování.

Bylinná masáž

Klenot thajské tradice

Při této masáži se za pomoci plátěných tamponů naplněných směsí thajských bylin vstřebávají do těla léčivé a podpůrné látky, které pronikají kůží do svalů a navozují tak dlouhotrvající pocit uvolnění.

Masáž lávovými kameny

60 minut Hot Stones, prohřátí celého těla

Zahřáté lávové kameny jsou známy svým blahodárným působením na klouby i kosti. Využívá se jich i v kombinaci s thajskou masáží, kde se přikládají na osu páteře a uvolňují tak do hloubky únavu a ztuhlost.

Masáž chodidel

Revitalizace unavených nohou

Půlhodinová či hodinová masáž, která využívá výhradně systém reflexních bodů na chodidlech. Každému z těchto bodů odpovídá některý orgán v našem těle, a tak se zprostředkovaně touto speciální masáží chodidel uvolňuje celé tělo.

Aroma masáž

Navození hluboké relaxace

Stejná jako olejová masáž, avšak využívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo k navození hluboké relaxace.

Pohybové aktivity

Pohybové aktivity

Zpevnění středu těla