Hlavní strana ➤ Základní nabídka

Základní nabídka

Anticelulitidní masáž

Úbytek „pomerančové kůže”

Při této masáži terapeutka dlaněmi a prsty důkladně promasíruje kůži na problémových místech výskytu celulitidy. Úbytek „pomerančové kůže” je patrný již po první masáži.

Aroma masáž

Navození hluboké relaxace

Stejná jako olejová masáž, avšak využívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo k navození hluboké relaxace.

Bylinná masáž

Klenot thajské tradice

Při této masáži se za pomoci plátěných tamponů naplněných směsí thajských bylin vstřebávají do těla léčivé a podpůrné látky, které pronikají kůží do svalů a navozují tak dlouhotrvající pocit uvolnění.

Masáž hlavy a šíje

Příjemný zážitek nejen pro ženy

Tato příjemná masáž je vhodná pro ženy, ale také pro muže. V mnoha případech odstraní bolesti hlavy, či migrénu.

Masáž chodidel

Revitalizace unavených nohou

Půlhodinová či hodinová masáž, která využívá výhradně systém reflexních bodů na chodidlech. Každému z těchto bodů odpovídá některý orgán v našem těle, a tak se zprostředkovaně touto speciální masáží chodidel uvolňuje celé tělo.

Masáž lávovými kameny

60 minut Hot Stones, prohřátí celého těla

Zahřáté lávové kameny jsou známy svým blahodárným působením na klouby i kosti. Využívá se jich i v kombinaci s thajskou masáží, kde se přikládají na osu páteře a uvolňují tak do hloubky únavu a ztuhlost.

Těhotenská masáž

Pro klidnější a zdravější miminko

Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství skvělá. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a usnadňuje průběh těhotenství i porodu.

Thajská olejová

60 nebo 90 minut naprosté uvolnění

I tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Na rozdíl od Thajské tradiční je však tato masáž zaměřena výhradně na hluboké svalové uvolnění a relaxaci. Proto je jejím efektem mimo jiné kvalitní spánek.

Thajská pleťová masáž

Netradiční kosmetická masáž

Tato speciální netradiční kosmetická masáž uvolňuje napětí v obličeji (včetně hlavy). Speciálními jemnými tahy se vmasírovávají (vtírají) do pokožky krémy, které jsou původem z Thajska.

Jedná se o čistě přírodní produkty s vitamínem E, neparfémované a bez chemických konzervantů. Tato hodinová masáž je velmi příjemná a dodává pleti výživu, hebkost, pružnost, vláčnost a napomáhá k vyhlazení vrásek.

Thajská tradiční

60 nebo 90 minut naprosté relaxace

Tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou jejími efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek.

Thajsky vedený pasivní strečink

30 minut kvalitního protažení těla

Pasivní strečink je jeden z nejkvalitnějších způsobů protažení člověka tak, aby to pro něj bylo maximálně užitečné. Nemusí aktivovat žádné svaly a může se soustředit pouze na strečink a pravidelné dýchání.

Záda speciál

Záda speciál

Speciální masáž, která se zaměřuje jen na oblast zad a je kombinací reflexní a olejové masáže, což zaručuje dokonalé uvolnění páteře a zádových svalů

ZEN Shiatsu masáž

Jemné kouzlo dotyku

Shiatsu je japonská tlaková masáž, jenž v překladu znamená „tlak prsty“ a vznikla z nejstaršího lidového umění masáže. Usměrňuje a harmonizuje tok životní energie. Shiatsu je u nás na vzestupu díky vysoké účinnosti při předcházení zdravotních obtíží i jejich odstraňování.