Hlavní stranaZákladní nabídka ➤ Thajsky vedený pasivní strečink

Thajsky vedený pasivní strečink

30 minut kvalitního protažení těla

Pasivní strečink je jeden z nejkvalitnějších způsobů protažení člověka tak, aby to pro něj bylo maximálně užitečné. Nemusí aktivovat žádné svaly a může se soustředit pouze na strečink a pravidelné dýchání.

Vhodné po jakémkoliv aerobním cvičení (jumping, spinning, fitbox, Zumba, po cvičení v posilovně apod.).

Přínos: snížené riziko zranění (podvrtnutí kloubu nebo natažení svalů), lepší efektivita pohybu, zvýšená pružnost svalů, zlepšená mezisvalová koordinace, omezení stažení a zkracování svalů po zátěži, rehabilitace, prohloubení pohybového vnímání a vnímání těla, přispění k duševní a tělesné relaxaci, snížení pravděpodobnosti přetížení kloubů a páteře, regenerace.

Výhoda protahování 1:1 (vedený strečink): člověk nikdy neprotáhne sám sebe důkladně, proto k důkladnějšímu natažení svalů je vždy potřeba sil druhého.

Kontraindikace: těhotné a ženy po porodu, klient po úrazu (zlomenina), jakékoliv poranění kosti, po operaci, onkologická onemocnění.

Jisté omezení: osteoporóza, problémy s ploténkami mezi obratli, kardiaci.

30 minut pouze za
300 Kč

Vyzkoušejte také

>
<

Thajská tradiční

60 nebo 90 minut naprosté relaxace

Tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou jejími efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek.

Hyperbarická kyslíková terapie

Dýchejte téměř 100% kyslík...

Hyperbarická kyslíková terapie (HBOT) je perspektivní léčebná metoda, která poskytuje téměř 100 % kyslíku do plicního systému člověka, který jej inhaluje v hyperbarické komoře při mnohem vyšším tlaku než je běžný.

Thajská olejová

60 nebo 90 minut naprosté uvolnění

I tato masáž uvolňuje svalové napětí a obnovuje zdravý krevní oběh, čímž napomáhá ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Na rozdíl od Thajské tradiční je však tato masáž zaměřena výhradně na hluboké svalové uvolnění a relaxaci. Proto je jejím efektem mimo jiné kvalitní spánek.

ZEN Shiatsu masáž

Jemné kouzlo dotyku

Shiatsu je japonská tlaková masáž, jenž v překladu znamená „tlak prsty“ a vznikla z nejstaršího lidového umění masáže. Usměrňuje a harmonizuje tok životní energie. Shiatsu je u nás na vzestupu díky vysoké účinnosti při předcházení zdravotních obtíží i jejich odstraňování.

Bylinná masáž

Klenot thajské tradice

Při této masáži se za pomoci plátěných tamponů naplněných směsí thajských bylin vstřebávají do těla léčivé a podpůrné látky, které pronikají kůží do svalů a navozují tak dlouhotrvající pocit uvolnění.

Masáž lávovými kameny

60 minut Hot Stones, prohřátí celého těla

Zahřáté lávové kameny jsou známy svým blahodárným působením na klouby i kosti. Využívá se jich i v kombinaci s thajskou masáží, kde se přikládají na osu páteře a uvolňují tak do hloubky únavu a ztuhlost.

Masáž chodidel

Revitalizace unavených nohou

Půlhodinová či hodinová masáž, která využívá výhradně systém reflexních bodů na chodidlech. Každému z těchto bodů odpovídá některý orgán v našem těle, a tak se zprostředkovaně touto speciální masáží chodidel uvolňuje celé tělo.

Aroma masáž

Navození hluboké relaxace

Stejná jako olejová masáž, avšak využívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo k navození hluboké relaxace.

Pohybové aktivity

Pohybové aktivity

Zpevnění středu těla